Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Kasy samoobsługowe w E.Leclerc

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wprowadza ułatwienia dla swoich klientów, poprzez montaż 10 kas samoobsługowych.

Wprowadzenie nowych urządzeń ma na celu usprawnienie obsługi klientów sklepu i ograniczenie czasu spędzanego w kolejce do kas. Jest to także odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy w sklepie szukają wygody i maksymalnej samodzielności.

Kasy samoobsługowe są dostępne od połowy sierpnia. Płatności dokonuje się w nich kartą. Klienci, którzy chcą skorzystać z nowej możliwości obsługi mogą w każdej chwili skorzystać z pomocy personelu.

Inwestycja w nowy sprzęt stanowi kontynuację zmian w rzeszowskim E.Leclerc, które mają poprawić komfort podczas wizyty w sklepie. W ubiegłym roku rozpoczęto modernizację, w ramach której odnowionych zostało sześć działów hipermarketu oraz zdecydowanie poszerzono asortyment. W drugiej połowie maja bieżącego roku rozpoczęto także przebudowę pasażu i galerii handlowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Co dalej z przebudową ronda Pobitno? Oferty na dokumentację projektową zbyt wysokie

RZESZÓW. Najtańsza oferta, przegotowana przez firmę z Warszawy, wynosi 1,4 mln zł.

Rzeszów

Ratusz pochwalił się nowymi „elektrykami” za ponad 350 tys. zł. Będą służyły do codziennej pracy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc: „Staramy się o to, żeby zachować ekologię, żeby nie zatruwać powietrza”.

Rzeszów

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

RZESZÓW. Pieszego potrąciła lancia, następnie w nią uderzył nadjeżdzający ford, po czym lancia wjechała w fiata pande.

Rzeszów

Trwa „odświeżanie” składu Asseco Resovii Rzeszów. Już czterech siatkarzy pożegnało się z zespołem

RZESZÓW. Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i David Smith nie będą w przyszłym sezonie reprezentować rzeszowskiego klubu.

Rzeszów

Na ul. Ciepłowniczej zatrzymano mężczyznę z bronią i amunicją

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa.

Rzeszów

Chodniki w miejscach gdzie mieszkańcy wydeptali ścieżki? Jest interpelacja radnych

RZESZÓW. Interpelacje wystosowali radni Rozwoju Rzeszowa: Witold Walawender i Daniel Kunysz.

Rzeszów

Renowacja parku na Zalesiu rozpocznie się w przyszłym roku

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku ruszy przetarg na projekt. 

Rzeszów

Sprawdź jak będą kursować autobusy komunikacji miejskiej od 1 do 5 maja

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie.

Reklama