Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

Dodano:

fot. Freepik.com
fot. Freepik.com
RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Kiermasz organizowany przez sklep „Niezła Sztuka” to cykliczne przedsięwzięcie cieszące się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Tym razem wydarzenie odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie. Kiermasz zostanie wzbogacony o ofertę rękodzieła artystycznego. Wśród wystawców bogatą ofertę swoich produktów zaprezentują przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sucharskiego w Rzeszowie.

- Na stoiskach będzie można znaleźć rozmaitości; od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane. Odwiedzając stoiska wystawców, będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Dostępna będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie – wylicza Katarzyna Szewerniak – Pawlak, manager ds. marketingu Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.
Reklama
Wśród potwierdzonych wystawców są m.in. marka artystyczna KOIKO, Olove - świece sojowe, Shironi Haft czy Myd'Love.
 
Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie także można kupić książki – nowe i używane – zarówno w języku polskim jak i angielskim. 

Kiermasz „Niezła Sztuka” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. Stoiska wystawców zlokalizowane w atrium Centrum będzie można odwiedzać od godziny 10:00 do 18:00.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W centrum Rzeszowa ma powstać nowoczesna biblioteka. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. Miasto Rzeszów wspólnie z województwem podkarpackim będzie ubiegać się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku. Częścią przedsięwzięcia ma być budowa w centrum miasta „Biblioteki Nowej”, czyli nowoczesnego ośrodka kultury...

Rzeszów

Ruszyły połączenia lotnicze z Rzeszowa do Czarnogóry

RZESZÓW/JASIONKA. 29 czerwca z Jasionki poleciał pierwszy samolot do Podgoricy, stolicy Czarnogóry.

Rzeszów

W Rzeszowie będą kręcić zdjęcia do nowego filmu Łukasza Roga

RZESZÓW. Film zatytułowany Rage of Stars" ma być ogromnym przedsięwzięciem, z międzynarodową obsadą i kilkumilionowym budżetem. 

Rzeszów

Zakończono budowę nowego boiska na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Trawiaste, ogólnodostępne boisko powstało przy ul. Stadionowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Ruszają Igrzyska Europejskie 2023. Rzeszów będzie gościł skoczków do wody

RZESZÓW. W czwartek 22 czerwca na pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczną się zmagania uczestników tegorocznych Igrzysk Europejskich. Rzeszowski obiekt będzie gościł skoczków do wody.

Rzeszów

"Atrakcje na wakacje" w Rzeszowie. Aż 350 wydarzeń w sezonie letnim

RZESZÓW. Poznaliśmy szczegóły wakacyjnej oferty wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych w Rzeszowie w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. W tym roku przygotowano aż 350 propozycji dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Reklama