Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

Dodano: 26.03.2025 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami z osiedli 1000 - lecia i Staromieście w Rzeszowie, fot. Grzegorz Bukała, Urząd Miasta Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami z osiedli 1000 - lecia i Staromieście w Rzeszowie, fot. Grzegorz Bukała, Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

2 kwietnia 2025 r. Prezydent Rzeszowa będzie rozmawiał z mieszkańcami osiedli 1000-Lecia i Staromieście. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej 1 (wejście od ul. Borowej) i rozpocznie się o godz. 16:00. Poniżej harmonogram:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 Początek spotkania

Godz.: 19:00 Zakończenie

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca do wypełnienia internetowej ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron osiedli 1000-Lecia i Staromieście. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa, wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://tiny.pl/9v4hnf7w


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Rzeszów

Podpisano porozumienie obejmujące m.in. budowę mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Miasto Rzeszów, gmina Lubenia, Boguchwała oraz starostwo powiatowe podpisało porozumienie w sprawie ok. 100 mln inwestycji. 

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Rzeszów

Turyści coraz częściej odwiedzają Podkarpacie. Nie inaczej jest w Rzeszowie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Od stycznia do września 2019 roku z 652 turystycznych obiektów noclegowych na Podkarpaciu skorzystało 1012,4 tys. turystów, w tym 111,6 tys. z zagranicy.

Rzeszów

Świąteczna choinka zdobi rzeszowski Rynek. Rozpoczęto montaż iluminacji

RZESZÓW. W tym roku na iluminacje świąteczne miasto przeznaczyło prawie 1,3 mln zł.

Rzeszów

Do końca tego roku w Rzeszowie pojawi się wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. „Taka usługa w mieście Rzeszów może obejmować 100-200 samochodów” – wyjaśnia szef 4Mobility.

Rzeszów

Władze miasta kontynuują „walkę” z PGE Energia Ciepła. Szykuje się wizyta w Warszawie

RZESZÓW. Dzisiaj o godz. 12.00 zaplanowano spotkanie w Warszawie pomiędzy prezydentem Rzeszowa a Wojciechem Dąbrowskim,

Reklama