Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Kolejni sportowcy wspierają kampanię promującą rzeszowską komunikację miejską

Dodano: /

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, dołączyli do grona ambasadorów kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską.

Kampania, która ma zachęcić mieszkańców do korzystania z autobusów komunikacji miejskiej rozpoczęła się 24 marca br. Do tej pory jej twarzami byli: Krystiana Herby i Matyldy Kowal.

Teraz dołączyli do nich: Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, mistrzowie Świata, Europy i Polski w Kettlebell Sport. Od tego tygodnia to właśnie oni zachęcają Rzeszowian do podróżowania autobusami. Banner z ich podobizną można zobaczyć na przystanku przy al. Rejtana, w pobliżu Capital Parku.

Jaki jest cel tej kampanii, wyjaśnia Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek:

- Rzeszowska komunikacja miejska to nowoczesne, ekologiczne autobusy, które obsługują praktycznie całe miasto. Chcemy, aby jak najwięcej rzeszowian o tym się przekonało i dołączyło do wcale już niemałego grona pasażerów. To przyczyni się do zmniejszenia liczby samochodów na ulicach, a tym samym poprawi się jakość powietrza oraz komfort życia w mieście – podkreśla Prezydent Rzeszowa. - Poprzez kampanię chcemy także zaakcentować znaczenie ekologicznych środków transportu i wskazać, jak mogą one wpływać na poprawę stanu środowiska.

W przyszłym tygodniu poznamy kolejnego ambasadora kampanii.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek początek Rzeszowskich Juwenaliów 2019. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2019" zaczną zbierać się na Rynku, gdzie o godz. 16, rozpocznie się impreza.

Rzeszów

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

RZESZÓW. Przebudowa CH. Plaza Rzeszów rozpocznie się już w maju.

Rzeszów

Ciąg dalszy pożegnań w Asseco Resovii Rzeszów. Tym razem przyszedł czas na trenera Gheorghe Cretu

RZESZÓW. Z zespołem żegnają się Gianni Cretu, Alar Rikberg i Sebastiano Chittolini.

Rzeszów

Bezpłatna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie (harmonogram na maj)

RZESZÓW. Gmina Miasto Rzeszów organizuje wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Rzeszów Sp. z o.o. obwoźną zbiórkę odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Reklama