Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Kolizja w Boguchwale. Policja kieruje samochody na objazdy

Dodano: 22.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
BOGUCHWAŁA. W Boguchwale na drodze krajowej nr 19 doszło do kolizji. W wyniku zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, a samochody osobowe wysyłane są na objazdy.

Na drodze krajowej nr 19 w Boguchwale doszło do kolizji drogowej. Aktualnie ruch w rejonie kolizji odbywa się wahadłowo, a pracujący na miejscu zdarzenia policjanci kierują kierowców samochodów osobowych na objazdy.

„Kierujący manem, jadąc w kierunku Babicy uderzył w Iveco i w opla. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia” – informuje podkomisarz Ewelina Wrona, z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Kierujący samochodami osobowymi, wyjeżdzający z Rzeszowa, kierowani są objazdem prowadzącym ul. Przemysłową, w kierunku Strzyżowa. Natomiast podróżujący w kierunku Rzeszowa kierowani są na Lubenie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Reklama