Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Kompletnie pijana jechała z córką na zakupy. 36-latka straciła prawo jazdy

Dodano: 21.03.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 36-letnia kobieta jechała z córką na zakupy, mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Kierująca straciła prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś rano, dyspozytor numeru alarmowego 112, poinformował dyżurnego komendy miejskiej, że ulicą Rzecha porusza się ford fiesta, jadący  całą szerokością jezdni, co może sugerować, że jest jego kierowca jest pijany.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazane auto do kontroli.  Za kierownicą forda siedziała 36-letnia kobieta. Razem z nią podróżowała 6-letnia córka.  Od kierującej wyraźnie było czuć alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości, okazało się, że 36-latka ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczyła policjantom, jechała z córką na zakupy do galerii handlowej.

Na miejsce wezwano ojca dziewczynki, któremu przekazano córkę i kluczyki do auta.

36-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego straciła już prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

17 radnych za przyznaniem absolutorium dla prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Jak co roku podczas czerwcowej sesji Rady Miasta odbyło się głosowanie nad przyznaniem prezydentowi Rzeszowa absolutorium. 

Rzeszów

Blisko czterogodzinna debata nt. Raportu o stanie miasta Rzeszów

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa chwalili raport, natomiast Prawo i Sprawiedliwość wypunktowało braki.

Rzeszów

IMGW zapowiada burze z gradem, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem.

Rzeszów

Póki co miasto nie dopłaci do zbiorników na deszczówkę

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych Prawa i Sprawiedliwości został skierowany do komisji.

Rzeszów

26-latek zniszczył samochód. Zatrzymał go policjant po służbie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na osiedlu Nowe Miasto.

Rzeszów

Coraz rzadziej wybieramy się do muzeów, choć zbiorów przybywa

PODKARPACIE. Liczba zwiedzających w ub. roku była o 36,2 tys. mniejsza niż w 2017 roku.    

Rzeszów

Autobusy MPK dowiozą mieszkańców na koncert Jednego Serca Jednego Ducha i Wschód Kultury

RZESZÓW. Koncert jednego Serca jednego Ducha odbędzie się 20 czerwca, natomiast Wschód Kultury rozpocznie się 21 czerwca.

Rzeszów

Trwa sesja Rady Miasta. Czy radni przyznają prezydentowi absolutorium?

RZESZÓW. Porządek obrad zapowiada długą debatę radnych. Wśród tematów: absolutorium, dopłaty dla mieszkańców oraz projekt uchwały zwiększający ceny biletów komunikacji miejskiej.

Reklama