Rzeszów - Czwartek, 23.04.2026
Reklama

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

Dodano: 31.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

W ostatnich tygodniach, na terenie Rzeszowa doszło do kilku kradzieży rowerów. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Na podstawie zebranych informacji, udało im się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 18-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W trakcie zatrzymania, młody mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży pięciu rowerów. Jak oświadczył, cztery z nich sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczał na bieżące potrzeby i wydatki.

Piąty rower znaleziono w piwnicy przynależącej do mieszkania 18-latka. On również miał pochodzić z przestępstwa, jednak policja nie odnotowała jego kradzieży. Trwa ustalanie właściciela jednośladu.

Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, zajęli się zebraniem materiału dowodowego. Zweryfikowali zgłoszone policjantom przypadki kradzieży i na tej podstawie przedstawili 18-latkowi zarzut kradzieży 4 rowerów wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczął się cykl spotkań traktujących o Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. O Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej rozmawiano w Urzędzie Marszałkowskim.

Rzeszów

Protest w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Pracownicy są niezadowoleni z płac

RZESZÓW. Pracownicy manifestują swoje niezadowolenie z niskich płac nosząc żółte wstążki na znak ogólnopolskiego protestu.

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Reklama