Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

Dodano: 25.06.2020 r.

fot. PLL LOT
fot. PLL LOT
RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Podrzeszowskie lotnisko wchodzi w kolejny etap „odmrażania” transportu lotniczego. Po wznowionych w czerwcu połączeniach krajowych, przyszła kolej na wznowienie lotów zagranicznych. W lipcu i sierpniu na pokładzie samolotów PLL LOT polecimy z Rzeszowa do Zadaru, Saloników, Barcelony i Burgas.  

Inauguracja połączeń do Burgas i Salonik odbędzie się w piątek 3 lipca, dzień później wystartuje pierwszy samolot do Zadaru, zaś 5 lipca podróżni po raz pierwszy udadzą się w podróż
do Barcelony. Nowe trasy będą realizowane raz w tygodniu do końca sierpnia.

LOT realizuje obecnie połączenia z Rzeszowa do Warszawy (dwa razy dziennie) oraz do Gdańska (w soboty). Na początku lipca część swoich połączeń zamierza przywrócić również Ryanair. Trwają rozmowy odnośnie terminu ponownego uruchomienia lotów z Rzeszowa do Monachium.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Reklama