Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

Lufthansa wznawia loty z Rzeszowa do Monachium

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 25 października br. wracają bezpośrednie połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium. Do 29 października samoloty przewoźnika będą latały 3 razy w tygodniu, natomiast po 29 października 5 razy w tygodniu.

W zimowym rozkładzie połączeń 2020-2021 Lufthansa Group przywróci rejsy ze stolicy Podkarpacia do stolicy Bawarii. Przywrócenie połączenia między Rzeszowem a Monachium to restart dla przewoźnika na Podkarpaciu po odwołaniu zakazu wykonywania międzynarodowych rejsów pasażerskich w czerwcu 2020 r.

Poniżej rozkład lotów:

Od 25 października:
  • LH1605 Rzeszów 13:30 – 15:00 Monachium (czwartek, piątek, niedziela)
  • LH1604 Monachium 11:25 - 12:55 Rzeszów (czwartek, piątek, niedziela)

Po 29 października:
  • LH1605 Rzeszów 13:30 – 15:00 Monachium (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, soboty)
  • LH1604 Monachium 11:25 - 12:55 Rzeszów (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, soboty)
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Reklama