Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Miała prawie 2 promile, opiekowała się 4-miesięczną córką. Policjanci weszli siłą do mieszkania

Dodano: 26.02.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Sąd rodzinny zdecyduje o losie 22-letniej kobiety, która opiekowała się swoją 4-miesięczną córką będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 2 promile w jej organizmie.

Wczoraj przed północą, Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzymał informację, że w jednym z bloków przy ul. Dąbrowskiego kobieta będą pod wpływem alkoholu, opiekuje się swoją 4-miesięczną córeczką. Na miejsce natychmiast został skierowany partol.

Na miejsce skierowano patrol. Przebywająca w mieszkaniu 22-letnia kobieta, nie chciała otworzyć mundurowym drzwi. Jak informuje rzeszowska policja, w którymś momencie, kontakt z kobietą nagle się urwał, przestała odpowiadać na pytania. Policjanci zdecydowali o siłowym wejściu do mieszkania. O pomoc poprosili strażaków, którzy przyjechali na miejsce i rozwiercili zamek w drzwiach.

Po wejściu do mieszkania, zastali nietrzeźwą 22-latę i śpiącą w łóżeczku 4-miesięczną dziewczynkę. Dziecko było całe i zdrowe. Podczas badanie stanu trzeźwości matki, alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień, a niemowlę trafiło pod opiekę najbliższych.

O losie 22-latki zadecyduje teraz sąd rodzinny.
 
 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Rzeszów

W 24 godziny stworzą prototyp gry. W październiku kolejna edycja Game Jam Rzeszów

Już za niespełna miesiąc programiści, młodzi twórcy gier, informatycy, graficy i ludzie związani z branżą, będą mieli okazję zmierzyć swoje siły podczas kolejnej edycji Game Jam Rzeszów 2019.

Reklama