Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

Dodano: 15.01.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Osoby niepełnosprawne oraz seniorzy, którzy chcą się zaszczepić przeciwko Covid-19, mogą skorzystać z transportu organizowanego przez miasto. Transport można zamówić telefonicznie.

Z bezpłatnego transportu mogą skorzystać osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N / lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami oraz seniorzy, którzy mają trudność z dotarciem do punktu szczepień.

Mieszkańcy, którzy zamierzają skorzystać z transportu, muszą mieć umówiony termin oraz miejsce szczepienia.

Transport można zamówić w dni robocze od poniedziałku do piątku, pod nr telefonu: 607 270 832 w godzinach od 7.30 do 15.30 lub 17 863 02 53 w godzinach od 15.30 do 7.30.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewej strony pochodu. 

Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00.

Rzeszów

Prezydent Tadeusz Ferenc zleca analizę kosztów w ZTM-ie. Zmienią się ceny biletów?

RZESZÓW. Ostatnia zmiana cen biletów za korzystanie z komunikacji miejskiej miała miejsce w 2015 roku.

Rzeszów

Nowoczesna diagnostyka ginekologiczna w Pro-Familii. Badanie trwa jedynie kilka sekund

RZESZÓW. Biopsja aspiracyjna endometrium dostępna w przechodni Pro-Familii.

Rzeszów

IMGW ostrzega. W Rzeszowie mogą pojawić się burze z gradem

RZESZÓW. Po deszczowej niedzieli, poniedziałek zapowiada się równie burzliwie. IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

Rzeszów

Zbigniew Bartman powraca do Asseco Resovii. Wraz z nim dołącza Nicolas Marechal

RZESZÓW. Kolejne zmiany kadrowe w Asseco Resovii Rzeszów.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Reklama