Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

Dodano: 24.09.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

 - Bohaterem dzisiejszego spotkania jest Miłosz Świetlik Skierski, który wygrał odcinek Szansy na sukces i ma ogromną szanse na reprezentować podkarpacie na Eurowizji Junior w Paryżu - mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.

Miłosz Świetlik Skierski to podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, który od 7 lat pod kierunkiem Anny Czenczek rozwija talent wokalny, biorąc udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach. Uczestniczył i odnosił sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą. Miłosz wygrał 2. odcinek „Szansy na sukces Eurowizja Junior” , dzięki któremu dostał się do finału programu.  Podczas specjalnego wydania Szansy na sukces, który odbędzie się 26 września o godzinie 15.15 na antenie programu 2 Telewizji Polskiej, zostanie wybrany finalista, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu.
Reklama
- Marzę o tym aby zaśpiewać w finale w Paryżu. Jeśli się nie uda to i tak dla mnie jest to już wspaniała przygoda. Bardzo proszę wszystkich o oddanie na mnie swojego głosu – mówił Miłosz.
-Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i wsparcie. Poziom dzieci jest już bardzo wysoki, więc decydować będą niuanse - mówiła mama Miłosza.

-Pod okiem Anny Czenczek kolejne talenty wyfruwają w świat. Będziemy chcieli wywołać jak największy szum wokół występu Miłosza, zatem zwracamy się do wszystkich o śledzenie występu Miłosza i nie szczędzenie energii na wysyłanie SMS-ów - powiedział prezydent.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wielkanocne jarmarki w Plazie. Inspiracje i pomysły na świąteczny stół

RZESZÓW. Wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy to wszystko będzie można znaleźć na jarmarkach świątecznych w CH Plaza Rzeszów. 

Rzeszów

Poszerzą ulicę Ustrzycką w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie 800-metrowy odcinek ulicy Ustrzyckiej zostanie przebudowany. Droga zostanie poszerzona do minimum 6 m, powstanie chodnik oraz nowe oświetlenie.

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

Ruszyła budowa ponad 10-kilometrowego odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica

RZESZÓW. W ramach inwestycji wybudowany zostanie tunel o długości ok. 2,2 km.

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Reklama