Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

Dodano: 09.10.2019 r.

Fot. Muzeum Dobranocek
Fot. Muzeum Dobranocek
RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października. Konkurs dotyczy m.in. instytucji zasłużonych w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących.

Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie zostało nominowane do ogólnopolskiego etapu konkursu Idol 2019 w kategorii Placówka kultury.

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocja zaangażowania społecznego oraz dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową.

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych i trwa do 10 października 2019 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00.

Rzeszów

Prezydent Tadeusz Ferenc zleca analizę kosztów w ZTM-ie. Zmienią się ceny biletów?

RZESZÓW. Ostatnia zmiana cen biletów za korzystanie z komunikacji miejskiej miała miejsce w 2015 roku.

Rzeszów

Nowoczesna diagnostyka ginekologiczna w Pro-Familii. Badanie trwa jedynie kilka sekund

RZESZÓW. Biopsja aspiracyjna endometrium dostępna w przechodni Pro-Familii.

Rzeszów

IMGW ostrzega. W Rzeszowie mogą pojawić się burze z gradem

RZESZÓW. Po deszczowej niedzieli, poniedziałek zapowiada się równie burzliwie. IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

Rzeszów

Zbigniew Bartman powraca do Asseco Resovii. Wraz z nim dołącza Nicolas Marechal

RZESZÓW. Kolejne zmiany kadrowe w Asseco Resovii Rzeszów.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Rzeszów

W niedziele podkarpaccy strażacy interweniowali 64 razy

PODKARPACIE. Większość interwencji dotyczyła udrożniania przepustów drogowych i pompowania wody z zalanych piwnic.

Reklama