Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Na ul. Okulickiego powstaje dodatkowy pas ruchu

Dodano: 17.07.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Rozpoczęła się budowa dodatkowego pasa ruchu na ul. Okulickiego w Rzeszowie. Ma być gotowy jeszcze w tym miesiącu.

Potrzebę realizacji tej inwestycji zgłosili mieszkańcy podczas jednego z osiedlowych spotkań z Prezydentem Rzeszowa Konradem Fijołkiem.

Dodatkowy pas ruchu będzie służył kierowcom korzystającym z zawrotki, która znajduje się na al. Okulickiego, na wysokości centrum handlowego Stara Szwalnia. - Mieszkańcy zwracali uwagę na to, że samochody chcące tam zawrócić często blokują lewy pas ruchu alei, służący do jazdy na wprost, w kierunku skrzyżowania z al. Wyzwolenia – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Prace na ul. Okulickiego najprawdopodobniej zakończą się jeszcze w tym miesiącu. Miasto wyda na ten cel nieco ponad 300 tys. zł.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciąg dalszy pożegnań w Asseco Resovii Rzeszów. Tym razem przyszedł czas na trenera Gheorghe Cretu

RZESZÓW. Z zespołem żegnają się Gianni Cretu, Alar Rikberg i Sebastiano Chittolini.

Rzeszów

Bezpłatna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie (harmonogram na maj)

RZESZÓW. Gmina Miasto Rzeszów organizuje wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Rzeszów Sp. z o.o. obwoźną zbiórkę odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Rzeszów

10 maja dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się  w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Rzeszów

Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 hulajnóg”.

Reklama