Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Na ul. Sikorskiego pędził ponad 180 km/h

Dodano: 10.12.2020 r.

Zdjęcie z policyjnego wideorejestratora, fot. KWP Rzeszów
Zdjęcie z policyjnego wideorejestratora, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 20-latek kierujący seatem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Młody kierowca miał na koncie ponad 20 pkt karnych. Mężczyzna stracił prawo jazdy.  

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w godzinach wieczornych na ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Pełniący w tym rejonie służbę patrol drogówki, został wyprzedzony przez jadącego z dużą prędkością seata. Kierowca zmierzał w kierunku centrum miasta i cały czas przyspieszał. Policyjny wideorejestrator wskazał 184 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Seatem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Jak się okazało, mężczyzna ma prawo jazdy od niespełna roku, a na koncie już łącznie ponad 20 pkt karnych za wcześniejsze wykroczenia.
20-latek stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości, jednak niezależnie od tego, młody kierowca straciłby uprawnienia za przeczenie limitu punktów.


 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Rzeszów

Nowy pojazd dla rzeszowskich strażaków

RZESZÓW. Rzeszowscy strażacy zyskali nową drabinę mechaniczną marki Rosenbauer model L42A-XS. Zakup pojazdu o wartości około 2,5 mln zł., został współfinansowany ze środków unijnych.

Rzeszów

Psie wybiegi w Rzeszowie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. ruszyły wiosenne porządki na terenie wybiegów dla psów. Do końca miesiąca miejsca te będą nieczynne.

Rzeszów

Zespół PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

RZESZÓW. To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce w kategorii Business Presentation podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020. 

Rzeszów

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Zaginiona to Dorota Majkut, mieszkanka Racławówki. Zaginęła dziś rano. 

Rzeszów

System do rehabilitacji rąk stworzony na Politechnice Rzeszowskiej doceniony w konkursie „StudentWynalazca”

RZESZÓW. Autorem systemu jest Paweł Gmiterk, student mechatroniki oraz dr. inż. Jacka S. Tutaka z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama