Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Na ul. Sikorskiego pędził ponad 180 km/h

Dodano: 10.12.2020 r.

Zdjęcie z policyjnego wideorejestratora, fot. KWP Rzeszów
Zdjęcie z policyjnego wideorejestratora, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 20-latek kierujący seatem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Młody kierowca miał na koncie ponad 20 pkt karnych. Mężczyzna stracił prawo jazdy.  

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w godzinach wieczornych na ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Pełniący w tym rejonie służbę patrol drogówki, został wyprzedzony przez jadącego z dużą prędkością seata. Kierowca zmierzał w kierunku centrum miasta i cały czas przyspieszał. Policyjny wideorejestrator wskazał 184 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Seatem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Jak się okazało, mężczyzna ma prawo jazdy od niespełna roku, a na koncie już łącznie ponad 20 pkt karnych za wcześniejsze wykroczenia.
20-latek stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości, jednak niezależnie od tego, młody kierowca straciłby uprawnienia za przeczenie limitu punktów.


 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie rowerzystów na ul. Kwiatkowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia z udziałem nietrzeźwych kierowców jednośladów.

Rzeszów

Rzeszów pomoże miejscowości dotkniętej powodzią

RZESZÓW. Powodzie spowodowały wiele zniszczeń w Podkarpackich miejscowościach. W ramach pomocy dla poszkodowanych, władze stolicy innowacji zdecydowały się wesprzeć finansowo poszkodowanych.

Rzeszów

Rzeszowska uczelnia z wysoką pozycją w globalnym rankingu U-Multirank

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdobyła wysokie noty, aż w 15 kategoriach międzynarodowego rankingu uczelni U-Multirank.

Rzeszów

Policyjne działania w autobusach. Skontrolowano 775 pasażerów

RZESZÓW. Trwają policyjne kontrole w autobusach MPK. Policjanci sprawdzają czy pasażerowie noszą maseczki oraz czy zachowują dystans między sobą.

Rzeszów

W weekend do Rzeszowa przyjedzie cyrk. Będzie protest aktywistów z fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt

RZESZÓW. 5 lipca w rejonie ulic Witosa i Wyspiańskiego rozłoży się cyrk “Arena”. Lokalna grupa “Viva – akcja dla zwierząt” zapowiedziała protest przeciwko obecności cyrku ze zwierzętami w mieście. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Reklama