Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Podczas meczów piłkarskich, które odbędą się w ten weekend na Stadionie Miejskim, będzie można dokonać samospisu w specjalnie przygotowanych punktach. Pomocy mieszkańcom udzielą pracownicy Gminnego Biura Spisowego.

Od 1 kwietnia 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Na czas trwania spisu, Urząd Miasta Rzeszowa przygotował specjalne stanowiska, w których można dokonać samospisu. Znajdują się one w Urban Labie przy ul. 3 Maja 13, tel. 17 875 40 75, czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Kopernika 16, tel. 17 875 44 33, czynnym: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach od 7:30 do 15:30, środa od 7:30 do 17:00.

W punktach spisowych dyżurują pracownicy Gminnego Biura Spisowego, którzy w razie potrzeby pomogą dokonać samospisu.
Reklama
Aby ułatwić rzeszowianom udział w spisie, w najbliższą sobotę i niedzielę (22 i 23 maja) na Stadionie Miejskim Stal przy ul. Hetmańskiej, podczas odbywających się tam meczów piłkarskich (Stal Rzeszów-Sokół Ostróda – sobota, początek o godz. 19.44, Apklan Resovia - Korona Kielce – niedziela, początek o godz. 19.05) uruchomione zostaną dwa specjalne punkty spisowe. Będą znajdować się na terenie stadionu przy głównych wejściach od strony al. Powstańców Warszawy i ul. Hetmańskiej.

Pracownicy Gminnego Biura Spisowego pomogą biorącym udział w widowiskach piłkarskich mieszkańcom Rzeszowa dokonać samospisu. Należy mieć przy sobie dowód osobisty i znać numery PESEL osób wspólnie zamieszkujących. 

Punkty będą czynne w godzinach 17.30-21.00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne opaski życia dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. We wrześniu rozpocznie się kolejny nabór chętnych do otrzymania tzw. opaski życia, urządzenia elektronicznego w formie bransoletki, działającego podobnie jak telefon komórkowy.

Rzeszów

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W ofercie znajdszie się ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. O jego przebudowę apelowali mieszkańcy os. Mieszka I. 

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Reklama