Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Nowa atrakcja sportowo-rekreacyjna na osiedlu Nowe Miasto

Dodano: 08.05.2025 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na wybór wykonawcy budowy toru dla rolkarzy i miłośników wrotek na osiedlu Nowe Miasto. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Tor powstanie w południowo-wschodniej części terenu przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie. Będzie miał ponad 200 metrów długości, 3,5 metra szerokości i asfaltową nawierzchnię. W ramach inwestycji powstanie również chodnik prowadzący do toru o powierzchni 90m2. Zamontowane zostaną ławki i kosze na śmieci.

Wykonawcą będzie wybrana w przetargu firma G-3 z Rzeszowa. Koszt to nieco ponad 250 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa latem tego roku.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę Marsz Równości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Marsz odbędszie się pod hasłem "Idziemy po równość i pokój".

Rzeszów

Bezpłatne badania profilaktyczne. Autobus „Medyka” odwiedzi rzeszowskie osiedla [Harmonogram wizyt]

RZESZÓW. Dzisiaj na osiedlu Matysówka zainaugurowano wspólną akcję Rzeszowa i Centrum Medycznego Medyk pod hasłem „Jazda profilaktyczna”.

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Reklama