Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Nowa atrakcja sportowo-rekreacyjna na osiedlu Nowe Miasto

Dodano: 08.05.2025 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na wybór wykonawcy budowy toru dla rolkarzy i miłośników wrotek na osiedlu Nowe Miasto. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Tor powstanie w południowo-wschodniej części terenu przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie. Będzie miał ponad 200 metrów długości, 3,5 metra szerokości i asfaltową nawierzchnię. W ramach inwestycji powstanie również chodnik prowadzący do toru o powierzchni 90m2. Zamontowane zostaną ławki i kosze na śmieci.

Wykonawcą będzie wybrana w przetargu firma G-3 z Rzeszowa. Koszt to nieco ponad 250 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa latem tego roku.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Rzeszów

Już wkrótce na Podkarpacie trafi maszyna do drążenia tunelu na S19

RZESZÓW. Rozpoczyna się wielka operacja logistyczna związana z budową 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica.

Rzeszów

W piątek zawieszona część kursów autobusów MPK

RZESZÓW. W związku z uroczystościami pogrzebowymi śp. Prezydenta Tadeusza Ferenca , Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zawieszeniu w piątek, 2 września części kursów.

Rzeszów

Pogrzeb Tadeusza Ferenca. Utrudnienia w ruchu, telebimy i specjalne autobusy dla mieszkańców

RZESZÓW. Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Ferenca odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Zielone światło dla budowy nowoczesnego punktu zbiórki odpadów

RZESZÓW. Na osiedlu Zwięczyca ma powstać trzeci w mieście Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Miasto chce wyposażyć go w ścieżkę edukacyjną oraz punkt renowacji mebli.

Rzeszów

Kopiec Konfederatów Barskich z planem zagospodarowania przestrzennego

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kopca Konfederatów Barskich. Plan obejmuje teren o powierzchni ponad 37 ha.

Reklama