Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Nowe boisko w centrum Rzeszowa

Dodano: 19.07.2023 r.

fot. Archiwum Urzędu Miasta Rzeszowa
fot. Archiwum Urzędu Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Nowe boisko zostanie wybudowane w sąsiedztwie budynków mieszkalnych o nr 23,25,27,29,31 znajdujących się przy ul. Jagiellońskiej, w miejscu starego, asfaltowego. Będzie miało wymiary 15 na 25 metrów i poliuretanową nawierzchnię. Będzie wyposażone w dwie bramki do piłki nożnej, dwa kosze do koszykówki oraz zestaw do siatkówki a także w piłkochwyty. Przy boisku zostanie wybudowana trybuna dla 50 osób.

Miasto rozstrzygnęło już przetarg na wybór wykonawcy inwestycji. Zwyciężyła w nim firma z Rzeszowa, z którą podpisana została już umowa. Wykonawca ma 6 miesięcy na opracowanie dokumentacji projektowej przyszłego boiska i jego budowę.

Koszt inwestycji to 417 tys. zł.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowska Plaza obchodzi 20-lecie. Z okazji urodzin przygotowano moc atrakcji

RZESZÓW. 20 września 2025 r. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji porzygotowano liczne atrakcje dla klientów, w tym wyste[y artystyczne i konkursy.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczyna się Europejski Tydzień Mobilności [PROGRAM]

RZESZÓW. Już po raz dziewiętnasty stolica Podkarpacia przyłącza się do akcji Europejskiego Tygodnia Mobilności, czyli kampanii dotyczącej zrównoważonej mobilności.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala.

Rzeszów

W sobotę ulicami Rzeszowa przejdzie Marsz Równości. Wystąpią utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 13 września, ulicami Rzeszowa przejdzie „Marsz Równości ". Fragmenty niektórych ulic zostaną całkowicie zamknięte. Przemarsz zabezpieczać będą funkcjonariusze rzeszowskiej policji.

Rzeszów

Na osiedlu Mieszka I powstaje strefa relaksu. Posadzą ponad 3 tys. roślin

RZESZÓW. Już wkrótce mieszkańcy osiedla Mieszka I zyskają nowe miejsce do wypoczynku. Trwa budowa strefa relaksu. Zadanie realizowane jest w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Rekordowy sierpień na lotnisku w Jasionce. Ponad 155 tys. pasażerów

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka zakończył kolejny miesiąc z rekordem. W sierpniu obsłużono ponad 155 tysięcy pasażerów. To wzrost o ponad 12 proc. w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku. Od początku...

Reklama