Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Nowe lokale na lotnisku w Jasionce - ekskluzywny sklep i dwie kawiarnie

Dodano:

fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW/JASIONKA. Firma Baltona otworzyła w terminalu lotniska w Jasionce trzy nowe punkty usługowe – ekskluzywny sklep Baltona Ministore oraz dwie kawiarnie Cavarious.

– Nasza wieloletnia współpraca z Baltoną daje dziś kolejne efekty w postaci sklepu oraz nowych punktów gastronomicznych, zgodnych z najnowszymi trendami w branży. Dzięki nim zwiększy się komfort podróżnych odlatujących z Rzeszowa do USA, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, a także krajów strefy Schengen. To ważne, bo ten rok jest dla Jasionki rekordowy pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Cieszę się, że partnerskie relacje z Baltoną pozwalają nam planować długoterminowy rozwój i wierzę, że przed nami kolejne udane przedsięwzięcia – mówi Michał Tabisz, wiceprezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Reklama
Baltona Ministore, zlokalizowany jest w strefie Non-Schengen. Jego powierzchnia to blisko 45 mkw. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór produktów, takich jak: wysokiej jakości kosmetyki światowych marek, prasę, zabawki, akcesoria podróżne oraz wyroby tytoniowe i alkoholowe.

Kawiarnie Cavarious powstały w obu strefach odlotów, za kontrolą bezpieczeństwa. Każda z nich zajmuje ponad 110m2 metrów przestrzeni i mieści ok. 50 osób. Podróżni mogą się w nich zrelaksować i odprężyć w przyjemniej atmosferze. Kawiarnie stwarzają także cichy kącik do pracy podczas podróży służbowych. W ofercie różnorodne napoje oraz słodkie przekąski.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Rzeszów

Rośnie liczba pasażerów na lotnisku w Jasionce. Wracają loty do Monachium

JASIONKA. W sierpniu br. podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 33 tysiące pasażerów -  to o ponad 10 tysięcy więcej niż w poprzednim miesiącu. Od października powrócą bezpośrednie loty z Rzeszowa do Monachium.

Rzeszów

W siedzibie PGE Obrót i PGE Dystrybucja w Rzeszowie powstał skwer "Solidarności"

RZESZÓW. Na dziedzińcu siedziby oddziału PGE Dystrybucja i centrali PGE Obrót odsłonięty został obelisk z tablicą upamiętniającą 40. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” oraz 100 –lecie urodzin św. Jana Pawła II. 

Reklama