Rzeszów - Czwartek, 02.10.2025
Reklama

Nowość na lotnisku w Jasionce. Większy komfort dla pasażerów

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka
fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka

RZESZÓW. W Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka pojawiły się nowe, wygodne siedziska dla pasażerów. Montaż odbył się nocą, aby nie zakłócać pracy terminala. Na inwestycję, która ma poprawić komfort podróżnych, przeznaczono blisko 745 tys. zł.

Fotele dostarczyła i zamontowała firma Nowy Styl z Krosna – producent mebli obecny już na ponad 260 lotniskach na świecie.

Łącznie terminal dysponuje teraz 520 nowoczesnymi i ergonomicznymi miejscami siedzącymi, w tym 100 wyposażonymi w porty do ładowania urządzeń mobilnych oraz 74 przystosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – informuje biuro prasowe portu. Dotychczas pasażerowie mieli do dyspozycji 315 siedzisk, bez dodatkowych udogodnień.

Reklama

Nowe fotele charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem, a także spełniają standardy bezpieczeństwa.

– To inwestycja, która realnie poprawi komfort pasażerów i sprawi, że oczekiwanie na lot będzie przyjemniejsze. Cieszy nas również, że zrealizowała ją firma z Podkarpacia, mająca duże doświadczenie i sukcesy na rynku globalnym – podkreśla Adam Hamryszczak, prezes lotniska.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Rzeszów

Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019]

RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.

Rzeszów

Próbował ukraść samochód, wyciągając z niego kierowcę

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie za usiłowanie rozboju.

Rzeszów

W piątek pierwszy w tym roku nocny przejazd rolkarzy ulicami Rzeszowa

RZESZÓW. O ile warunki pogodowe pozwolą, w najbliższy piątek, wieczorem na ulicach Rzeszowa ponownie zawitają rolkarze. Tematem najbliższego Nightskatingu będą dresy.

Rzeszów

Obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W środę, 10 kwietnia przed pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na placu przy Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się uroczystość upamiętniająca 9. Rocznicę katastrofy w Smoleńsku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie w Boguchwale. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 22:00.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu kolejowego nad al. Wyzwolenia. Zapowiadają się kolejne objazdy

RZESZÓW. Utrudnienia w komunikacji potrwają od 10 do 14 kwietnia br. w godzinach od 23.00 do 04.00.

Reklama