Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Nowości w rzeszowskiej Plazie

Dodano:

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.
 
Zarządca CH Plaza Rzeszów Keen Property Management ma na ten rok dużo planów i pomysłów na unowocześnienie i rozwój oferty dla swoich klientów. Pierwsze zmiany zaproponowane zostały już na początku roku.
 
W lutym w Centrum otwarto salon Kodano Optyk – ogólnopolskiej sieci salonów optycznych. Umowę najmu podpisano na minimum 5 lat. Lokal o powierzchni blisko 200 mkw znajduje się na parterze przy głównym ciągu komunikacyjnym. Przestronny, nowoczesny i jasny salon oferuje okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne  znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Michael Kors, Loretto, Perez i wiele innych. W salonie  można również zbadać wzrok, kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe. Kodano.pl to także największy sklep internetowy oferujący soczewki kontaktowe oraz okulary. Firma jest liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce i  Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Reklama
Oprócz Kodano Optyk, do portfolio CH Plaza dołączyło również nowe studio florystyczne „Bukiet z Miłości”. Studio oferuje szeroką gamę usług florystycznych m.in. tworzenie autorskich i oryginalnych bukietów oraz wystroju wnętrz na różne okoliczności. Umowę najmu podpisano na minimum 3 lata.
 
Zarządca Centrum przedłużył umowę o współpracy z siecią drogerii Sephora. Dzięki temu salon tej znanej i lubianej przez klientów marki pozostanie w rzeszowskiej Plazie przez kolejne trzy lata.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska dla kierowców z okazji „Dnia bez samochodu”

RZESZÓW. 22 września wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Rzeszów

Program Kolejowy CPK skróci kursy z i do Rzeszowa. Będą także szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. W województwie podkarpackim w ramach Programu CPK ma powstać 155 km dwóch nowych linii kolejowych.

Rzeszów

Już niebawem rozpocznie się Podkarpacki Festiwal Nauki w G2A Arena

RZESZÓW. Podkarpacki Festiwal Nauki odbędzie się w dniach 20-21 września 2019 na G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Rzeszów

Wystartowały dwie nowe linie komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie otworzył linie do Stobiernej i Łąki.

Rzeszów

21,3 mln zł na rozbudowę dróg trafiło do gmin z powiatu rzeszowskiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogi gminne i powiatowe powędruje łącznie 310 mln zł. 

Rzeszów

Otwarto nową przechodnie Centrum Medycznego „Medyk”. W sobotę bezpłatne badania [FOTO]

RZESZÓW. Już od dwóch tygodniu funkcjonuje nowa placówka Centrum Medycznego „Medyk”. 

Rzeszów

Ratusz apeluje do kierowców: opuszczajcie jak najszybciej skrzyżowania

RZESZÓW.  Średnia prędkość przejazdu przez skrzyżowania w Polsce wynosi 25 km/h, w Rzeszowie to jedynie 17 km/h. Ratusz problem z korkami upatruje w kierowcach ociągających się przy opuszczaniu skrzyżowania.

Reklama