Rzeszów - Poniedziałek, 17.11.2025
Reklama

Nowości w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 17.02.2023 r.

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.
 
Zarządca CH Plaza Rzeszów Keen Property Management ma na ten rok dużo planów i pomysłów na unowocześnienie i rozwój oferty dla swoich klientów. Pierwsze zmiany zaproponowane zostały już na początku roku.
 
W lutym w Centrum otwarto salon Kodano Optyk – ogólnopolskiej sieci salonów optycznych. Umowę najmu podpisano na minimum 5 lat. Lokal o powierzchni blisko 200 mkw znajduje się na parterze przy głównym ciągu komunikacyjnym. Przestronny, nowoczesny i jasny salon oferuje okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne  znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Michael Kors, Loretto, Perez i wiele innych. W salonie  można również zbadać wzrok, kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe. Kodano.pl to także największy sklep internetowy oferujący soczewki kontaktowe oraz okulary. Firma jest liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce i  Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Reklama
Oprócz Kodano Optyk, do portfolio CH Plaza dołączyło również nowe studio florystyczne „Bukiet z Miłości”. Studio oferuje szeroką gamę usług florystycznych m.in. tworzenie autorskich i oryginalnych bukietów oraz wystroju wnętrz na różne okoliczności. Umowę najmu podpisano na minimum 3 lata.
 
Zarządca Centrum przedłużył umowę o współpracy z siecią drogerii Sephora. Dzięki temu salon tej znanej i lubianej przez klientów marki pozostanie w rzeszowskiej Plazie przez kolejne trzy lata.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Reklama