Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Nowy Kaufland w Rzeszowie. Otwarcie za kilka dni

Dodano: 20.11.2022 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Dzień przed Black Friday, mieszkańcy Rzeszowa będą mogli już zrobić zakupy w nowym sklepie sieci Kaufland przy al. Rejtana.

- Otwarcie nowego marketu Kaufland w Rzeszowie nastąpi 24 listopada 2022 roku - informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska. Będzie to już drugi sklep tej marki w stolicy Podkarpacia, pierwszy otwarto w 2015 roku przy ul. Okulickiego.

Nowy Kaufland powstał w budynku przy al. Rejtana, w którym kiedyś mieściła się Castorama. Jego powierzchnia to ponad 6000 m2. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Będzie można z niego korzystać bezpłatnie przez dwie godziny, po pobraniu biletu parkingowego.

Szeroki asortyment sieci Kaufland obejmuje kilkanaście tysięcy produktów. Dostępne będą również liczne usługi i udogodnienia, w tym m.in. kasy samoobsługowe, nowoczesne ekrany digital signage czy automat na butelki.
Reklama
- Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – wylicza Maja Szewczyk.

Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji oraz bezpłatnych gadżetów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiosną ruszy rozbudowa ulicy Warszawskiej

RZESZÓW. Blisko kilometrowy odcinek ul. Warszawskiej zostanie rozbudowany do czterech pasów ruchu. Inwestycja ma rozpocząć się wiosną.

Rzeszów

„Przyjdź i odpocznij”. Rusza czwarty tydzień świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ

RZESZÓW. We wtorek, 29 marca 2022 r. rozpocznie się czwarty tydzień działalności bezpłatnej świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Witosa z ul. Solarza zostanie przebudowane

RZESZÓW. Wkrótce ruszy przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza. Przebudowane zostaną również wloty ul. Lewakowskiego i ul. Rataja w ul. Solarza.

Rzeszów

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję. Dary będzie mozna przynosić do Centrum Pomocy Ukrainie.

Rzeszów

Sean Penn w Rzeszowie. Podpisano porozumienie o współpracy

RZESZÓW. Prezes fundacji CORE Response, Sean Penn spotkał się dziś z Prezydentem Rzeszowa, Konradem Fijołkiem. Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy Fundacji i Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie ok. 850 mieszkań w ramach SIM

RZESZÓW. W rejonie ul. Wołyńskiej w Rzeszowie, w ramach rządowego programu rozwoju mieszkalnictwa powstanie ok. 850 mieszkań. Obok powstaną tereny zielone i parki.

Rzeszów

Zderzenie dwóch autobusów na ul. Rejtana. 23 osoby poszkodowane

RZESZÓW. W rejonie wypadku występują poważne utrudnienia. 

Rzeszów

Wiosną rozpocznie się budowa ul. Parkowej na os. Miłocin

RZESZÓW. Ulica Parkowa na osiedlu Miłocin będzie przebudowana. Pierwszy etap prac obejmie odcinek o długości prawie 800 metrów. Wkrótce miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Reklama