Rzeszów - Sobota, 04.04.2026
Reklama

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

Dodano: 02.11.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Od 3 listopada rozpoczyna pracę piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 w Rzeszowie. Znajduje się w Podkarpackim Centrum Genetycznym OncoGenLab przy ul. Leszka Czarnego 4d. Punkt będzie czynny w godzinach 10:00-12:00.

Pozostałe cztery punkty drvie-thru w Rzeszowie znajdują się przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzki Nr 2, Centrum Medycznym Medyk przy ul. Rejtana 53, przy rzeszowskim pogotowiu na ul. Poniatowskiego 4 oraz przy laboratorium Diagnostyka na terenie parkingu szpitala MSWiA na ul. Krakowskiej.

Podkarpacki oddział NFZ przypomina o kilku ważnych informacjach dotyczących punktów pobrań wymazów w kierunku COVID-19.
  1. Pacjenci mogą bezpłatnie wykonać badanie po uzyskaniu skierowania od lekarza rodzinnego,
  2. Wykaz nowych punktów oraz zmiany godzin ich pracy, można znaleźć na stronie pacjent.gov.pl oraz na bezpłatnej i czynnej całą dobę infolinii NFZ 800 190 590,
  3. Punkty pobrań mają różne godziny przyjmowania pacjentów, ale wszystkie działają cały tydzień, również w sobotę i niedzielę.
  4. Wybór konkretnego punktu pobrań należy wyłącznie do pacjenta,
  5. Do badania jest wystarczający dokument tożsamości ze zdjęciem.
 
 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką na S19. Kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. W nocnym wypadku na drodze S19 zginął 36-letni kierowca osobowego volkswagena, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie wraca do normalności

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Ograniczone pozostaną kursy linii nr  „53”. Z kolei kursy linii „3”, „22” i „20” ulegną korekcie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Akcelerator Technologiczny ConceptLab

RZESZÓW. Otwarcie akceleratora ogłoszono podczas internetowej konferencji, która odbyła się 21 maja.

Rzeszów

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

RZESZÓW. Połączenia będą realizowane od 1 czerwca br.

Rzeszów

Od 25 maja otwarte szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 25 maja br. uczniowie klas I-III mogą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych. Będą również konsultacje dla uczniów klas VIII.

Rzeszów

Koronawirus. Od kilku tygodni brak nowych zakażeń w Rzeszowie. Na Podkarpaciu stabilnie

PODKARPACIE. Kolejny dzień bez nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie nowych zakażeń nie odnotowano od 22 kwietnia.

Rzeszów

Rzeźba Jana Pawła II wkrótce stanie w Parku Papieskim. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Na terenie Parku Papieskiego, w miejscu pamiątkowego głazu już wkrótce stanie pomnik Jana Pawła II. Miasto wybrało właśnie wykonawcę inwestycji.

Reklama