Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TRZEBOWNISKO. Policjanci z Trzebowniska otrzymali nowy samochód. To oznakowany radiowóz marki Opel Mokka. Jego zakup jest wspólną inwestycją władz samorządu gminy Trzebownisko oraz Policji. Nowy radiowóz przeznaczony będzie dla dzielnicowych z komisariatu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku otrzymali nowy samochód. Przekazany policjantom oznakowany radiowóz opel mokka został w połowie sfinansowany przez władze gminy Trzebownisko.

Dwa lata temu policjanci z komisariatu w Trzebownisku otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy, w zakupie których również partycypowały władze samorządowe.

Wczoraj Wójt Gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektorem Tadeuszem Szymankiem i Komendantem Miejskim Policji w Rzeszowie  inspektorem Bogusławem Kanią oficjalnie przekazali samochód policjantom z komisariatu w Trzebownisku.

Opel mokka to nowoczesny radiowóz wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 110 km, dysponujący napędem 4x4 i z uwagi na zwiększony prześwit umożliwiający dojazd do miejsc trudno dostępnych. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany kierowca tira z Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Łężyny.

Rzeszów

Kolejny krok do utworzenia Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Postępowanie na generalnego wykonawcę obiektu w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zostanie ogłoszone w tym kwartale.

Rzeszów

Od 1 marca zmieni się rozkład jazdy 7 linii autobusowych

RZESZÓW. Zmiany związane są z wydłużeniem czasu przejazdów. 

Rzeszów

Fundacja "Potrafię Pomóc" otwiera swój oddział w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie odbędzie się 28 lutego o godz. 10:00 przy ul. Piłsudskiego 9.

Rzeszów

Wydział Biotechnologii UR publikuje komunikaty dla alergików

RZESZÓW. Komunikaty dla alergików wraz z prognozą zagrożenia alergennym pyłkiem będą pojawiały się na stronie co tydzień.

Rzeszów

Radni PiS przeciwko uchwale mówiącej o zamianie działek na Nowym Mieście

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w księgach wieczystych, właścicielem terenów jest osoba związana ze spółką N.G. Development.

Rzeszów

Ratusz może cofnąć decyzję o odwołaniu premiery spektaklu #chybanieja. Teatr Maska pracy nie przerywa

RZESZÓW.  Dziś już wiemy, że decyzja o odwołaniu spektaklu może zostać cofnięta.

Rzeszów

Prezydentowi Rzeszowa grożono śmiercią. Tadeusz Ferenc: „ani przez sekundę nie czułem strachu”

RZESZÓW. Prokuratura przejęła list skierowany do prezydenta Rzeszowa.

Reklama