Rzeszów - Wtorek, 08.07.2025
Reklama

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wczoraj policjanci z komisariatu na Baranówce otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która może próbować targnąć się na swoje życie. Kobieta przed południem wyszła z mieszkania. Policjanci rozpoczęli jej poszukiwania. Dzielnicowi znaleźli ją leżącą na torach.

Wczoraj w południe policjanci odebrali zgłoszenie o kobiecie, która może próbować targnąć się na swoje życie. Kobieta z takim zamiarem miała wyjść z domu.

Informacje o tym, dyżurny przekazał patrolom. W poszukiwania włączyli się również dzielnicowi z Komisariatu Policji na Baranówce.

Kilka minut później, dzielnicowi, sprawdzając rejon linii kolejowej przy ul. Warszawskiej, zauważyli leżącą na torach kobietę. Podbiegli do niej i ściągnęli z torów. 5 minut później w tym miejscu przejechał pociąg.

Dzielnicowi wezwali pogotowie, które przewiozło 36-letnią kobietę do szpitala.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mateusz Kosturek z brązem na Mistrzostwach Świata w karate

RZESZÓW. Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate Tezuka Group odbyły się 17 marca w mieście Fukuoka w Japonii.

Rzeszów

21 marca rusza w Rzeszowie aplikacja Bolt. Czym estońska firma kusi nowych kierowców?

RZESZÓW. Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Trwa przebudowa zatoki autobusowej Kotuli/Ustrzycka

RZESZÓW. 18 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się przebudowa zatoki przystankowej Kotuli / Ustrzycka 02.

Rzeszów

Przetarg na projekt przedłużenia ul. Warszawskiej do unieważnienia?

RZESZÓW. Według danych z dokumentacji przetargowej projekt przebudowy ma być gotowy najpóźniej do 22 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Radni w sprawie poszerzenia drogi i budowy chodnika przy ul. Zawiszy Czarnego

RZESZÓW. Mowa o odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ul. Beskidzkiej liczącym ok. 350 m.

Rzeszów

41-latek przyłapany na „sharingu” płatnych platform cyfrowych

RZESZÓW. Zabezpieczono 10 dekoderów, 4 laptopy, jednostkę centralną wraz ze stacją czytników kart, karty chipowe oraz sporą ilość gotówki.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów bez szans na grę w fazie play-off

RZESZÓW. MVP spotkania otrzymał Kert Toobal.

Rzeszów

Ekrany dźwiękochłonne na ul. Lwowskiej zostaną zastąpione zielenią?

RZESZÓW. Jeden z radnych miasta Rzeszowa apeluje o nasadzenia zieleni wzdłuż ul. Lwowskiej zamiast ekranów dźwiękochłonnych.

Reklama