Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Od 1 maja zmiany w rozkładzie jazdy kilku autobusów MPK

Dodano: 24.04.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 maja 2025 r. na pięciu liniach komunikacji miejskiej nastąpią zmiany w rozkładach jazdy.

Nowy rozkład obejmie linie nr 5, 20, 22, 26 i 43. Godzina odjazdu linii nr 5 w dni powszednie zmieni się z 22:55 na 23:00. Autobusy linii nr 20 będą zatrzymywały się na nowoutworzonych przystankach w Mrowli (przyst. Mrowla lasek 23) i Bratkowicach (przyst. Bratkowice Przywary 05).

Na linii nr 22 w dni powszednie poranny i wieczorny kurs będzie wydłużony ze Świlczy do Trzciany; dodatkowo pojawi się nowy popołudniowy kurs do Trzciany realizowany w dni powszednie szkolne i powszednie wolne od nauki szkolnej o godz. 18:00.

Dodatkowa para popołudniowych kursów pojawi się również na linii nr 26 na trasie Wyzwolenia – Biznesowa – Wyzwolenia.

Z kolei na linii nr 43 nastąpią dopołudniowe przesunięcia godzin odjazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest w Rzeszowie. Nabór rusza 1 lutego

RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce podsumowało miniony rok

JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. W 2020 roku lotnisko obsłużyło 230 tys. pasażerów. W porównaniu z rekordowym, 2019 rokiem jest to spadek o 70 procent.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa strefa relaksu na Politechnice Rzeszowskiej [Wizualizacje]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zyskają kolejną strefę relaksu. Powstanie ona na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Będzie to już trzecia taka przestrzeń na uczelni.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Rusza drugi etap plebiscytu

RZESZÓW. Rzeszów zakwalifikował się do rundy finałowej plebiscytu „Świeć się z Energą” i będzie walczył o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2021 r.

Rzeszów

Włamywali się i okradali samochody przy ul. Dąbrowskiego. Usłyszeli zarzuty

RZESZÓW. Dwaj 26-latkowie zostali zatrzymani przez Policję w związku z podejrzeniem dokonania włamań do samochodów i kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Rzeszów

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką w Stobiernej. Nie żyje 50-latek

RZESZÓW. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca opla, który zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym w Stobiernej. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Reklama