Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Poznaj daty obowiązujące na pozostałych rzeszowskich uczelniach.

Uroczysta Inauguracja 69. roku akademickiego 2019/2020 na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. (piątek) o godz. 11:00 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

Msza inauguracyjna odbędzie się w dniu 4 października 2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w kościele pw. św. Jacka oo. Dominikanów, ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie. 

Z kolei inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się 3 października (czwartek), o godz. 11.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oficjalną inaugurację roku akademickiego 2019/2020 zaplanowało w sobotę 5 października 2019 roku o godzinie 11:00 w siedzibie uczelni w Rzeszowie, przy ul. Cegielnianej 14.

Najwcześniej inauguracje organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Uroczystości rozpoczną się 1 października o godz. 11.00 w auli przy ul. Rejtana 16c.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz chce ruszyć z wypożyczalnią rowerów i skuterów od 1 kwietnia

RZESZÓW. Na ulicach ma pojawić się min. 100 rowerów klasycznych, min. 50 rowerów elektrycznych oraz min. 50 skuterów elektrycznych.

Rzeszów

Okrągła kładka nad al. Piłsudskiego do remontu. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podczas remontu kładka będzie dostępna dla mieszkańców.

Rzeszów

Będą przerwy w przyjmowaniu wniosków o dowody osobiste. Wszystko w związku z e-Dowodami

RZESZÓW, POLSKA. Usługa ta włączona zostanie ponownie 4 marca.

Rzeszów

Rondo Pobitno będzie dwupoziomowe. Ratusz chce rozpocząć pracę w 2020 roku

RZESZÓW. „Będziemy iść w tym kierunku, aby powstał tunel” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej do okien domów mieszkalnych. Ponadto uszkodzili kilkanaście samochodów

RZESZÓW. Zatrzymani mężczyzni to 18- i 21-letni mieszkańcy Rzeszowa. 

Rzeszów

Nowe osiedle w Rzeszowie? Projekt uchwały pojawi się na najbliższej sesji

RZESZÓW. Radni o pomyśle będą debatować podczas wtorkowej sesji Rady Miasta. 

Rzeszów

Podawali się za funkcjonariuszy CBŚP. Ilu mieszkańców Rzeszowa udało im się oszukać?

RZESZÓW. Kilkadziesiąt tysięcy złotych straciło troje mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Kolejne zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Tytuł MVP powędrował w ręce Thibaulta Rossarda.

Reklama