Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

Dodano: /

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Nowa stacja Orlen powstaje przy al. Armii Krajowej, niedaleko skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, na terenie o powierzchni około 27 arów.

Do dyspozycji kierowców będzie 6 stanowisk, w tym: 3 dystrybutory MPD, dystrybutor LPG i dystrybutor ON-TIR. Na terenie obiektu znajdzie się również sklep o powierzchni 8- m2, myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Stacja zostanie otwarta w formacie Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli nie tylko zatankować, ale również zjeść. W ofercie m.in. świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje, w tym kawy, herbaty i soki.

Prace przy budowie nowej stacji paliw przy al. Armii Krajowej mają zakończyć się w maju. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

Będzie to już dziewiąta stacja Orlen w stolicy Podkarpacia. Koncern ma już swoje punkty m.in. przy ulicach: Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Sztuka pomagania nie mija". XIV Charytatywna Aukcja Obrazów już w najbliższą niedzielę

RZESZÓW. XIV Charytatywna Aukcja Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM pod hasłem „Sztuka pomagania nie mija” odbędzie się 11.12.2022 roku w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowe atrakcje na placach zabaw przy rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na dostawę urządzeń do zabawy, w które doposażone zostaną place zabaw przy wszystkich 44 przedszkolach w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszów ma już wszystkie tereny potrzebne do budowy nowego stadionu

RZESZÓW. Obiekt powstanie na bazie stadionu CWKS Resovii, a przetarg na jego wykonanie ma być ogłoszony jeszcze w grudniu.

Rzeszów

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie we wtorek, 6 grudnia 2022 r. Dla klientów przygotowano liczne promocje. Pojawi się również foodtruck z poczęstunkiem.

Rzeszów

Wystartował sezon łyżwiarski na lodowisku w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Ze ślizgawki przy ul. Broniewskiego można korzystać 7 dni w tygodniu. Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Najpierw w Plazie, potem w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Na stoiskach, m.in. rękodzieło z filcu i drewna, ręcznie wykonane stroiki, wyroby gastronomiczne i świąteczne dekoracje.

Rzeszów

Przebudowa ul. Matysowskiej zakończona

RZESZÓW. - Ta inwestycja nie była łatwa. Matysówka jest osiedlem położonym na wzgórzach i dla wykonawcy prac było to wyzwanie - mówi Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ponad 500 zgłoszeń w miejskiej aplikacji mobilnej

RZESZÓW. Uruchomiona we wrześniu aplikacja, usprawnia kontakt między mieszkańcami, a urzędnikami. 

Reklama