Rzeszów - Sobota, 16.05.2026
Reklama

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

Dodano: 16.10.2019 r.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie i zarazem jeden z największych marketów remontowo-budowlanych w regionie.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie zatrudniał 130 pracowników.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.
Reklama
Będzie można skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Wielkie otwarcie sklepu remontowo-budowlanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października). Z wyjątkowych promocji i atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na otwarcie sklepu będzie można skorzystać do soboty, 19 października.

Od 17 października sklep Leroy Merlin otwarty będzie w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 - 20:00.

Źródło: Biura prasowe Leroy Merlin
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Oficjalne wyniki wyborów. Konrad Fijołek ponownie prezydentem Rzeszowa

RZESZÓW. Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych. Prezydentem Rzeszowa na kolejną, tym razem pełną kadencję został Konrad Fijołek.

Rzeszów

Policjanci kontrolowali kierowców w Rzeszowie przy użyciu drona

RZESZÓW. 14 wykroczeń ujawnili policjanci ruchu drogowego z rzeszowskiej komendy podczas działań prowadzonych przy użyciu drona.

Rzeszów

W czerwcu otwarcie drugiego SOR’u w Rzeszowie

​RZESZÓW. Jak zapowiedziała wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, w czerwcu planowane jest otwarcie drugiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Rzeszowie. Nowy SOR powstaje w Szpitalu MSWiA przy ul. Krakowskiej. Jego budowa jest już na...

Rzeszów

Postęp prac przy przebudowie ul. Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Wykonawca, firma OBO Polska, kontynuuje roboty na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Układane są m.in. płyty i kostka granitowa. W zeszłym tygodniu na plac budowy...

Rzeszów

II tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Pierwsze sondażowe wyniki

RZESZÓW. W niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. odbyła się druga tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Wyniki sondażowe exit poll Ipsos wskazują, że przez najbliższe pięć lat prezydentem stolicy Podkarpacia będzie Konrad Fijołek.

Rzeszów

Niewybuch w rejonie placu zabaw przy ul. Gromskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych prowadzonych przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie natrafiono na niebezpieczny ładunek. Jego usunięciem zajęli się saperzy.

Rzeszów

W niedzielę bezpłatna komunikacja miejska w Rzeszowie

​RZESZÓW. W najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpłatnie dojechać autobusem MPK do lokali wyborczych.

Rzeszów

Majówka 2024. Jak będą kursowały autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przedstawił rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jaki będzie obowiązywał w czasie majówki.

Reklama