Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

Dodano:

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie i zarazem jeden z największych marketów remontowo-budowlanych w regionie.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie zatrudniał 130 pracowników.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.
Reklama
Będzie można skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Wielkie otwarcie sklepu remontowo-budowlanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października). Z wyjątkowych promocji i atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na otwarcie sklepu będzie można skorzystać do soboty, 19 października.

Od 17 października sklep Leroy Merlin otwarty będzie w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 - 20:00.

Źródło: Biura prasowe Leroy Merlin
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy Kaufland w Rzeszowie. Otwarcie za kilka dni

RZESZÓW. Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji...

Rzeszów

350 czytników Amazon Kindle dla uczniów z Rzeszowa

RZESZÓW. Czytniki e-booków od amerykańskiej firmy trafią do pięciu rzeszowskich szkół.

Rzeszów

Wyjątkowa nagroda dla Rzeszowa. Konrad Fijołek: To jeden z bardziej historycznych momentów w dziejach miasta

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy, dekret o nadaniu tytułu Miasta-Ratownika. 

Rzeszów

Rzeszów gotowy na zimę. O dobry stan dróg i chodników zadba 114 maszyn

RZESZÓW. 114 maszyn, w tym m.in. 17 pługoposypywarek oraz ponad 30 ciągników jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie ulic i chodników w Rzeszowie. Zabezpieczono również sól i piasek do posypywania dróg.

Rzeszów

Troje pieszych potrąconych w Rzeszowie i Jasionce. Policja apeluje o ostrożność

RZESZÓW. Na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. 

Rzeszów

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca

RZESZÓW. W ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace przy rozbudowie ul. Matysowskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Reklama