Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

Dodano:

fot. Materiały prasowe PGE Energia Ciepła
fot. Materiały prasowe PGE Energia Ciepła
RZESZÓW. Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów 6 grudnia podpisały umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Klub Sportowy „Korona” Rzeszów jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiającą piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.

„PGE Energia Ciepła angażuje się w działania sportowe wspierające lokalne społeczności, tym bardziej jeśli są to działania skierowane do dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju sportowym najmłodszych rzeszowian” - powiedział Grzegorz Gilewicz, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.
Reklama
Dzięki wsparciu PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia Rzeszów zorganizowane zostaną dwa turnieje halowe piłki nożnej. W trakcie jednego z nich „Świątecznego turnieju halowego”, który odbędzie się 14 grudnia br., dodatkowo przewidziana jest nagroda  dla dzieci w wieku 10 do 12 lat - Puchar Dyrektora Oddziału.

Elektrociepłownia wspiera finansowo Klub Sportowy „Korona” Rzeszów już od wielu lat. Dzięki współpracy 120-tu zawodników klubu może systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Rzeszów

Sprawiał wrażenie przysypiającego za kółkiem. Okazało się, że jest pijany

RZESZÓW. Ponad 2,5 promila alkoholu wydmuchał kierowca hondy, ujęty przez policjanta na autostradzie w Nowej Wsi. 

Rzeszów

Będzie renowacja budynku Muzeum Techniki i Militariów przy ul. Kochanowskiego

RZESZÓW. Prace mają być zakończone do końca listopada br.

Rzeszów

Wiesław Buż i Ewa Leniart dostają się do Sejmu. Kto zajmie ich miejsce?

RZESZÓW. Kto może ich zastąpić i kto zyska w przypadku odmowy przyjęcia mandatu?

Reklama