Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

Dodano: 22.12.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

W poniedziałek około pierwszej w nocy rzeszowska drogówka interweniowała w sprawie podejrzenia o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Policjanci zlokalizowali jeepa na ul. Wincentego Pola i zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że kierowca, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa jest pijany – badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu sądu w Biłgoraju w sprawie o kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości. Policja poszukiwała go również w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary. W związku z tym, a także orzeczonym aresztem tymczasowym Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za nim list gończy.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został przewieziony do rzeszowskiego zakładu karnego.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie?

RZESZÓW. Ponad 11,1 tys. zł – to średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie - wynika z danych firmy RynekPierwotny.pl. Najdroższe są kawalerki – średnio 12,3 tys. zł za metr.

Rzeszów

Zielone szaleństwo w Rzeszowie. W weekend Festiwal Roślin

RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do stolicy Podkarpacia. Dwudniowe święto miłośników roślin odbędzie się w hali Podpromie. W ofercie kilkaset gatunków, w tym wiele nowości.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Jakie atrakcje dla mieszkańców?

Powrót JelczTour, bezpłatna komunikacja miejska, pokazy artystyczne, piknik na zajezdni MPK to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, który potrwa od poniedziałku (16.09) do niedzieli (22.09).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Nowy system parkowania w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W poniedziałek, 16 września 2024 r. uruchomiony zostanie system parkometrów i dozoru parkingów w centrum handlowym Plaza. Obejmie on wszystkie strefy parkingowe Centrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 9 parkometrów.

Rzeszów

"Każdy ma swoje podium" - Narodowy Dzień Sportu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie będą odbywały się w różnych częściach miasta od piątku do niedzieli (13-15 września).

Rzeszów

Harley On Tour 2024 w Rzeszowie. Dwudniowa impreza dla miłośników dwóch kółek

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 14 i 15 września, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2024.

Reklama