Rzeszów - Niedziela, 06.07.2025
Reklama

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (13.02) w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się siedemnasta edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie zwiedzający mogą zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży ślubnej. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców –  porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą jak się przygotować do tego wyjątkowego dnia.

Przewidziano również liczne konkursy dla zwiedzających. 

Program targów:

10:00 – Otwarcie targów dla zwiedzających
11:00 – Akademia nowożeńców
13:00 – Autorskie pokazy mody
16:30 – Finał konkursu głównego; ogłoszenie kwoty zdeponowanej w urnie
17:00 – Zakończenie targów
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

SPEED SHOW

Dwudniowy festiwal motoryzacji na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Speed Show, czyli wielkie święto motoryzacyjne już w ten weekend na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy z Mtuning, AutoDiscover i Global Motors zapewniają, że będzie to rekordowa edycja. Pojawi się na...

JelczTour

Ostatnie wakacyjne przejazdy zabytkowym Jelczem po Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wakacyjne przejazdy czerwonym Jelczem po ulicach Rzeszowa w ramach akcji pod hasłem #JelczTOUR.

Rzeszów

Przejazd pod torami na ul. Miłocińskiej już otwarty

RZESZÓW. Zakończył się remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 32-letni kierowca bmw zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Bursztynowej w Głogowie Małopolskim. 24-letni pasażer pojazdu trafił do szpitala.

Rzeszów

We wrześniu rozpoczną się prace przy odmulaniu Wisłoka

RZESZÓW. Trwają prace związane z przygotowaniem placu budowy pod kolejny etap odmulania Wisłoka.

Rzeszów

Nowa nazwa ulicy na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Rzeszowa, radni podjęli uchwałę dotyczącą nadania imienia ks. Stanisława Sznajdera jednej z ulic na rzeszowskim osiedlu Przybyszówka. Droga przebiega od ul. Krakowskiej w kierunku południowym.

Rzeszów

Modernizacja boiska piłkarskiego na osiedlu Biała

RZESZÓW. Blisko 395 tys. zł przeznaczone zostanie na I etap modernizacji boiska do piłki nożnej na rzeszowskim osiedlu Biała. Zadanie będzie realizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 r.

Reklama