Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku na autostradzie A4, w którym ucierpiało 5 osób

Dodano: 27.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie w pobliżu Bratkowic. W niedziele wieczorem, kierująca hyundaiem, jadąc w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem uderzyła w bariery ochronne i zatrzymała się na pasie ruchu. Rannych w wypadku zostało 5 osób.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19.30. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca hyundaiem, 23-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadą w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w bariery ochronne po prawej stronie, odbiła się od nich przejechała przez lewy pas jezdni, uderzyła w bariery ochronne rozdzielające jezdnie i zatrzymała się na lewym pasie ruchu.

Po uderzeniu w bariery kobieta wypadła z auta. Następnie w jej samochód uderzył jadący w tym samym kierunku kierowca hondy. Po zderzeniu on również uderzył w bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia ranni zostali kierująca hyundaia, 42-letni kierowca hondy oraz troje pasażerów hondy, kobieta i dwoje dzieci w wieku 10 i 14 lat. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli w chwili zdarzenia trzeźwi. Po zdarzeniu autostrada w kierunku Krakowa była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Rzeszów

17 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej Policji

RZESZÓW. 12 policjantów i 5 policjantek zasili szeregi podkarpackiej policji. Dziś odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Rzeszów

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Rzeszów

W Rzeszowie odbędzie się Finał Pucharu Polskiej Ligi Tenisa

RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.

Reklama