Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Pomogą studentom znaleźć mieszkanie w Rzeszowie. Ruszyła akcja "Pokój dla Żaka"

Dodano: 11.07.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczął coroczną akcję pod hasłem „Pokój dla żaka”, w ramach której oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.

Oferta jest kierowana przede wszystkim do studentów pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.  W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Osoby, które chcą wynająć studentom mieszkanie lub pokój, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: PokojDlaZaka@ssprz.pl lub telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00) jak również osobiście w biurze SSPRz zlokalizowanym w domu studenckim Promień, przy ul. Akademickiej 1 ( pok.23 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00). Istnieje również możliwość wrzucenia zgłoszenia do urny w holu DS Promień.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

RZESZÓW. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi odbędą się w niedzielę w hali Podpromie.

Rzeszów

Dodatkowe patrole policji na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. 150 tysięcy złotych przekaże Rzeszów na organizację w mieście dodatkowych patroli policji. Dzisiaj w ratuszu podpisano w tym celu porozumienie.

Rzeszów

Zmiany na trzech liniach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zapowiedział zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 20, 22 i 53.

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Reklama