Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Pomogą studentom znaleźć mieszkanie w Rzeszowie. Ruszyła akcja "Pokój dla Żaka"

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczął coroczną akcję pod hasłem „Pokój dla żaka”, w ramach której oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.

Oferta jest kierowana przede wszystkim do studentów pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.  W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Osoby, które chcą wynająć studentom mieszkanie lub pokój, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: PokojDlaZaka@ssprz.pl lub telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00) jak również osobiście w biurze SSPRz zlokalizowanym w domu studenckim Promień, przy ul. Akademickiej 1 ( pok.23 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00). Istnieje również możliwość wrzucenia zgłoszenia do urny w holu DS Promień.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Rzeszów

Uchwała krajobrazowa w Rzeszowie jeszcze w tym roku? Urzędnicy miejscy mają taki plan

RZESZÓW. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa rozpoczęło prace nad wprowadzeniem tzw. uchwały krajobrazowej, ograniczającej chaos reklamowy na terenie miasta. Projekt uchwały ma być przyjęty jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Niebawem rozpocznie się rekrutacja do szkół i przedszkoli miejskich [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto przygotowało harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i szkół podstawowych.

Rzeszów

Żona zleciła zabójstwo swojego męża. Sprawą zajmuje się CBŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Powodem takiego zachowania miał być wieloletni konflikt rodzinny.

Rzeszów

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Rzeszów

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

RZESZÓW.  Miasto negocjuje z formą Multidekor wykup napisu.

Rzeszów

Policjantki wsparły „Rzeszowski Klub Amazonek. Na konto stowarzyszenia wpłynęło 12 tys. zł

RZESZÓW. „Kobiety Kobietom” - kalendarz na 2020 rok - podbił serca darczyńców z całej Polski.

Reklama