Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

POP w Millenium Hall już otwarty

Dodano: 20.03.2024 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Od 19 marca w Millenium Hall działa nowy Punkt Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów. Zlikwidowano natomiast stanowisko ZTM w CH Plaza.

Nowy POP zlokalizowany jest na II piętrze Millenium Hall, niedaleko Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. Powstał w związku z sugestiami mieszkańców, którzy skarżyli się, że lokal, który POP dzielił razem z punktem Urzędu Miasta w rzeszowskiej Plazie, jest zbyt mały przez, co tworzyły się tu dość duże kolejki.

Nowy Punkt Obsługi Podróżnego posiada znacznie większą powierzchnię, która umożliwiła utworzenie dwóch stanowisk obsługi. Dzięki temu podróżni szybciej mogą załatwić swoje sprawy.

POP w Millenium Hall jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 17.30.

Stanowisko ZTM w CH Plaza od 16 marca jest nieczynne.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Rzeszów

Ugodził brata nożem. 34-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Rzeszów

PO chce upublicznienia wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji i pozwoleń na budowę

RZESZÓW. „Udział mieszkańców w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jest w naszym mieście zdecydowanie zbyt mały” – czytamy w  projekcie uchwały.

Rzeszów

Paczki nielegalnym tytoniem w garażu 67-latka z Rzeszowa

RZESZÓW. Wyroby nie miały polskich znaków akcyzy.

Rzeszów

Rzeszów będzie miał nowe miasto partnerskie?

RZESZÓW. Aktualnie miasto Rzeszów prowadzi współpracę partnerską z 14 miastami.

Rzeszów

Inwestycje drogowe na os. Słocina. W przyszłości będzie nowa linia autobusów miejskich

RZESZÓW. Dodatkowa linia MPK ma usprawnić komunikację pomiędzy os. Słocina i Zalesiem.

Reklama