Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Poranna kolizja trzech samochodów w Rzeszowie

Dodano: 25.04.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, na skrzyżowaniu ulicy Cichej i Granicznej w Rzeszowie doszło do kolizji trzech samochodów.  Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło około godz. 7:00. Na miejsce niezwłocznie skierowano partol rzeszowskiej ekipy wypadkowej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letni kierujący seatem, mieszkaniec powiatu niżańskiego, na skrzyżowaniu ulic Granicznej z Cichą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 22-letniej mieszkance powiatu przemyskiego. W wyniku zderzenia audi najechało na mazdę, którą kierowała 50-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło dodatkowo jeszcze 10 punktów karnych.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybrano nowego rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Prof. dr hab. n. med. Adam Reich został nowym rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego. Czteroletnia kadencję rozpocznie 1 września 2024 roku. Uroczyste przekazanie władzy nastąpi na nadzwyczajnym posiedzeniu Senatu nowej kadencji.

Rzeszów

Obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. W czwartek ciężarówka MPGK zaparkuje m.in. na ulicach: Budziwojskiej i Podleśnej, Mazurskiej i w rejonie ul. ks. J. Stączka.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok nieznanej kobiety. Jej ciało znalazł przypadkowy przechodzień 11 kwietnia 2024 roku w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Jest ZRID dla rozbudowy S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Firma Strabag, która wybuduje drugą jezdnię drogi ekspresowej S19 na odcinku S19 Sokołów Małopolski – Jasionka może rozpocząć prace. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Osiem osób rannych

TYCZYN. Osiem osób zostało rannych we wczorajszym wypadku na DW 878 w Tyczynie. Pięć z nich wymagało hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczorowych, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej

RZESZÓW. Jest pozytywna opinia o celowości inwestycji dla Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej. Decyzja MZ otwiera drogę do rozpoczęcia procedury przetargowej. Budowa PCMD będzie kosztowała około 630 mln zł.

Rzeszów

Pierwszy kwartał 2024 roku najlepszy w historii lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów Jasionka odnotował kolejny rekord. Podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad 190 tysięcy pasażerów w pierwszych trzech miesiącach 2024 roku. To najlepszy pierwszy kwartał w historii portu, z wynikiem o 3...

Rzeszów

4 wypadki, 8 osób rannych. Rzeszowska policja podsumowała weekend

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci podsumowali miniony weekend na drogach miasta i okolic. Doszło do czterech wypadków, w których rannych zostało osiem osób. Ujawniono trzech kierowców, którzy prowadzili pojazdy, pomimo spożytego wcześniej alkoholu.

Reklama