Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Poranne zderzenie samochodów w Tajęcinie. Dwie osoby ranne

Dodano: 14.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano w Tajęcinie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Ranne zostały dwie osoby.

Rzeszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 5:30 w Tajęcinie w gminie Trzebownisko. Ze wstępnych ustaleń ekipy wypadkowej wynika, że 37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc oplem z Wysokiej Głogowskiej w kierunku Jasionki, zderzył się z toyotą, a następnie wypadł i dachował.

W wypadku ranne zostały dwie osoby. Kierujący oplem oraz 44–letnia kierująca toyotą. Obydwoje trafili do szpitala.

Kierowcy samochodów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 14.05.2025, godz. 22:47
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W kurii rzeszowskiej rozmawiano o pedofilii w Kościele

RZESZÓW. 7 marca 2019 r. w auli Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na temat nadużyć seksualnych duchownych.

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Rzeszów

Schematy linii na przystankach? Ratusz: tak, ale po wprowadzeniu wszystkich zmian w rozkładzie

RZESZÓW. „Schematy linii pojawią się na przystankach, kiedy wszystkie zmiany linii zostaną wprowadzone” – informuje Ratusz. 

Rzeszów

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

RZESZÓW. Zmiany zostaną wprowadzone na ul. Marszałkowskiej, Hetmańskiej oraz Dąbrowskiego.

Rzeszów

Podkarpackie samorządy otrzymają 77 mln zł, z czego 56 mln zł m.in. na odbudowę dróg i mostów

RZESZÓW. Promesy odebrali przedstawiciele 58 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 46 gmin oraz 12 powiatów. 

Reklama