Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Poranny wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Zderzyły się cztery samochody

Dodano: 09.05.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w centrum Rzeszowa doszło do zderzenia czterech samochodów. W wypadku poszkodowany został 8-letni chłopiec. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 na al. Piłsudskiego na wysokości Placu Wolności, w kierunku Łańcuta. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia opel uderzył w bmw, a ten z kolei w volskwagena.

W wyniku zderzenia poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, katertką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Rzeszów

ZTM wstrzymuje wdrożenie II etapu przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Na razie nie będzie kolejnych przystanków „na żądanie”. ZTM wstrzymał ich wdrożenie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny park kieszonkowy

RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.

Rzeszów

Rusza loteria podatkowa "Rzeszów to My". Do wygrania samochód osobowy

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...

Rzeszów

Ponad 1000 osób pobiegnie w Półmaratonie Rzeszowskim

RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła usługa "Mobilny Urzędnik"

RZESZÓW. Dzięki usłudze „Mobilny Urzędnik” osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Reklama