Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Poranny wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Zderzyły się cztery samochody

Dodano: 09.05.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w centrum Rzeszowa doszło do zderzenia czterech samochodów. W wypadku poszkodowany został 8-letni chłopiec. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 na al. Piłsudskiego na wysokości Placu Wolności, w kierunku Łańcuta. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia opel uderzył w bmw, a ten z kolei w volskwagena.

W wyniku zderzenia poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, katertką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świąteczny rozkład jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W okresie około świątecznym nastąpią ograniczenia w funkcjonowaniu rzeszowskiej komunikacji miejskiej. W pierwszy i drugi dzień świąt pojedzie tylko pięć linii.

Rzeszów

Uruchomiono schody ruchome na stacji Rzeszów Główny

RZESZÓW. Od 1 grudnia podróżni mogą korzystać już z ruchomych schodów na stacji Rzeszów Główny. To kolejne po windach ułatwienie jakie wprowadzono dla pasażerów w ostatnich tygodniach.

Rzeszów

Odbierz nagrody za przedświąteczne zakupy!

Odwiedź Centrum Handlowe Auchan Krasne, rób zakupy, skanuj paragony i odbieraj nagrody w ramach programu „Akcja Bonus”!

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wysokiej Głogowskiej. Nie żyje 30-latek

30-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy przepust. . Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Rzeszów

W Aeropolis powstanie rój dronów do misji antysmogowych

W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” powstanie pierwszy na świecie rój dronów do misji antysmogowych. 

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej zamontowano bramki do zdalnego pomiaru temperatury

RZESZÓW. Bramki umieszczono w budynku rektoratu i biblioteki.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR szybciej niż planowano?

RZESZÓW. Prace przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego UR idą pełną parą.

Rzeszów

Atak na dwóch Ukraińców w Rzeszowie. Policja poszukuje sprawcy

RZESZÓW. Dwaj obywatele Ukrainy zostali zaatakowani przy ul. Rejtana. Z obrażeniami, trafili do szpitala. Rzeszowska Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Reklama