Rzeszów - Czwartek, 28.05.2026
Reklama

Poranny wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia

Dodano: 26.05.2026 r. / Redakcja

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia w Rzeszowie - 26.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia w Rzeszowie - 26.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Ranne zostały 3 osoby. Przyczyną wypadku było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9.30. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, 33-letnia kobieta jadąca Toyotą ulicą Obrońców Poczty Gdańskiej w kierunku Ofiar Katynia, najprawdopodobniej wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia się z Fordem Mondeo, którym kierowała 18-letnia kobieta.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, obie kierujące oraz pasażerka Forda. Wszystkie poszkodowane trafiły do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwie kierujące były trzeźwe.

Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 27.05.2026, godz. 00:01
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na pracowników szpitala „na górce” czekają podwyżki. Zapowiadają się także dwie duże inwestycje

RZESZÓW. Dwie duże inwestycje mają mieć miejsce w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rok zwycięstwem

RZESZÓW. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

RZESZÓW. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Jest przetarg na budowę punktu obsługi technicznej

RZESZÓW. W rejonie stacji Rzeszów Staroniwa powstanie punkt obsługi technicznej wraz z niezbędnym zapleczem.

Rzeszów

Hasłem styczniowego Orszaku Trzech Króli: „Cuda, cuda ogłaszają” [FOTO]

RZESZÓW. 6 stycznia 2020 roku ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rzeszów

Pięć osób w rękach rzeszowskiej Policji. Wprowadzali do obrotu papierosy bez akcyzy

RZESZÓW. Przestępcy wprowadzili do obrotu łącznie 4.681.000 sztuk nielegalnych papierosów.

Rzeszów

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

RZESZÓW. Rzeszowianie plasują się na 9. miejscu.

Reklama