Rzeszów - Sobota, 11.04.2026
Reklama

Poranny wypadek na ul. Dąbrowskiego. 33-letnia kobieta trafiła do szpitala

Dodano: 08.04.2026 r. / Redakcja

Potrącenie na przejściu dla pieszych przy ul. Dąbrowskiego / fot. KMP w Rzeszowie
Potrącenie na przejściu dla pieszych przy ul. Dąbrowskiego / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 33-letnia mieszkanka Rzeszowa została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez samochód osobowy, którym kierował 62-latek. Piesza trafiła do szpitala.

Dziś przed po godz. 8.30, dyżurny miejski otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu dla pieszych na ulicy Dąbrowskiego. Skierowania na miejsce funkcjonariusze ustali wstępny przebieg zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że 62-letni mężczyzna (mieszkaniec Rzeszowa) jadąc samochodem marki SsangYong ulicą Wincentego Pola, na skrzyżowaniu z ul. Dąbrowskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 33-letnią kobietę. Piesza z niegroźnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o bezpieczną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak rozbłyśnie Rzeszów na święta? W tym roku zobaczymy, m.in. św. Mikołaja na motorze i autobus z rogami

RZESZÓW. Zobaczymy masę nowych dekoracji, które zostaną zamontowane do końca listopada.

Rzeszów

Za nami pierwszy dzień InternetBeta Conference

RZESZÓW. W Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ rozpoczął się InternetBeta Conference.

Rzeszów

Chciał oszukać mieszkankę Rzeszowa metodą „na funkcjonariusza”. 21-latek z Łodzi nie miał jednak szczęścia

RZESZÓW. W czwartek Sąd Rejonowy w Rzeszowie objął 21-latka, 3-miesięcznym aresztem tymczasowym.

Rzeszów

Kto zajmie się obsługą kont bankowych miasta Rzeszowa?

RZESZÓW. „Przetarg jest skierowany głównie do banków" - wyjaśnia Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Rzeszów

Remont nowego budynku dla Rady Powiatu Rzeszowskiego zakończony

RZESZÓW. Dopiero w październiku cały urząd ma się już znaleźć w nowym obiekcie przy ul. Bernardyńskiej.

Rzeszów

mLegitymacja w rzeszowskich szkołach. Ile zgłoszono placówek?

RZESZÓW. 14 rzeszowskich szkół złożyło wniosek o wdrożenie usługi mLegitymacja w szkołach placówkach.

Rzeszów

Nowa inwestycja mieszkaniowa na os. Drabinianka

RZESZÓW. Szykuje się kolejna inwestycja na terenie Rzeszowa.

Reklama