Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Poranny wypadek na ul. Krakowskiej. Zderzyły się 4 samochody, 2 osoba ranna

Dodano: 18.03.2026 r. / Redakcja

Zderzenie 4 samochodów na ul. Krakowskiej / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie 4 samochodów na ul. Krakowskiej / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Zderzyły się tam cztery samochody. Przyczyną zdarzenia było najechanie na tył pojazdu poprzedzającego.

Do wypadku doszło przed godz. 8.30, na ul. Krakowskiej w kierunku centrum miasta. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 38-letnia kierująca Audi, najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności od pojazdu poprzedzającego i najechała na tył BMW. BMW siłą uderzenia zostało przemieszczone na Toyotę, która uderzyła jeszcze w tył Seata.

W zdarzenia ranna została jedna osoba - 49-letnia kierująca BMW. Kobieta została przetransportowana karetka pogotowia do szpitala.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Burze z gradem w Rzeszowie. Jest ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia

RZESZÓW, PODKARPACIE. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h.

Rzeszów

Na ul. Szopena toyota uderzyła w drzewo

Jak wstępnie ustaliła Policja, do wypadku doszło około godz. 10:36.

Rzeszów

Niewykluczone, że na Al. Sikorskiego pojawi się kolejna sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w sprawie wystąpi do Komendy Miejskiej Policji.

Rzeszów

30 lipca Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Będą utrudnienia w ruchu na Placu Farnym

RZESZÓW. Utrudnienia na Placu Farnym rozpoczną się już 29 lipca.

Rzeszów

Generał Henryk Moskwa oficjalnie przywitany w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się uroczystość przywitania nadinspektora Henryka Moskwy.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje UrbanLab. Zajmą się innowacjami odpowiadającymi na potrzeby mieszkańców

RZESZÓW. Konrad Fijołek: „Chcielibyśmy wakacje poświęcić na przygotowanie siedziby, a w końcowej części wakacji dokonać już uroczystego otwarcia".

Rzeszów

Czternastu nowych policjantów złożyło ślubowanie

RZESZÓW. W auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, czternastu nowo przyjętych policjantów złożyło ślubowanie.

Reklama