Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Poszedł do szpitala na zabieg z mefedronem i MDMA. Grozi mu 3 lata więzienia

Dodano: /

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, zgłosił się do jednego ze szpitali na planowy zabieg. W trakcie pobytu w placówce, personel znalazł przy nim niedozwolone substancje. O sprawie poinformowano policję. 37-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci z komisariatu na osiedlu Baranówka, otrzymali zgłoszenie od pracowników jednego ze szpitali, że 37-letni pacjent, który zgłosił się na planowy zabieg, najprawdopodobniej posiada przy sobie narkotyki.

Po przeszukaniu bagażu podręcznego 37-latka, okazało się, że znajdują się w nim: mefedron oraz 27 tabletek MDMA. Z uwagi na stan zdrowia, 37-letni mieszkaniec Rzeszowa musiał pozostać w szpitalu. Po zakończeniu hospitalizacji, mężczyzna usłyszy zarzut posiadania niedozwolonych substancji. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powraca temat możliwej zabudowy w okolicach ul. Daliowej i ul. Lawendowej na Zalesiu

RZESZÓW. Radni Platformy Obywatelskiej chcą zamiany terenu.

Rzeszów

I runda Totolotek Pucharu Polski. Resovia jedzie do Krakowa, Stal powalczy z Pogonią Szczecin

RZESZÓW. 20 sierpnia poznaliśmy wyniki losowania I rundy Totolotek Pucharu Polski. 

Rzeszów

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

RZESZÓW. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Rzeszów

Wraca temat podcieni Galerii Rzeszów

RZESZÓW. O wynikach debaty będziemy informować tuż po sesji Rady Miasta 27 sierpnia.

Rzeszów

Nielegalny tytoń i papierosy przechwycone w Rzeszowie. 51-latek usłyszał zarzuty

RZESZÓW. W trakcie przeszukania zabezpieczono prawie 64 kg nielegalnego tytoniu oraz ponad 16 tys. sztuk pojedynczych papierosów.

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Reklama