Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

Dodano: 17.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Informacja o trwających poszukiwaniach została przekazana do opinii publicznej wczoraj. Reakcja poszukiwanego była natychmiastowa i poszukiwania zakończono.

W środę informowaliśmy o poszukiwaniach 25-letniego mieszkańca Rzeszowa, który od 26 listopada nie kontaktował się z rodziną.

Po opublikowaniu informacji o poszukiwaniach przez policję, mężczyzna się odnalazł, a w zasadzie skontaktował się z rodziną, która ten fakt potwierdziła na policji.

„Poszukiwania zostały zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną. Rodzina potwierdziła kontakt” – informuje Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

18 i 19 czerwca przeprowadzą w Rzeszowie odkomarzanie

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia przeznaczona do dezynsekcji wynosi 108,78 ha.

Rzeszów

List otwarty do prezydenta Rzeszowa w kwestii zamiany biletów jednoprzejazdowych na czasowe

RZESZÓW. Zmiany dotyczą również elektronicznej portmonetki zapisanej w Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

Rzeszów

O LGBT, papieżu, Konstytucji, kryzysie polskiej rodziny oraz dobrym wychowaniu podczas sesji nadzwyczajnej

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych prawa i Sprawiedliwości został odrzucony.

Rzeszów

7 osób z zarzutami wyłudzeń z NFZ na ponad 1,5 mln zł. Sprawą zajmuje się rzeszowska policja

RZESZÓW. Proceder polegał na pozorowanym obrocie lekami recepturowymi zawierającymi drogie składniki, w tym srebro koloidalne.

Rzeszów

Wróci stary system odbioru śmieci. Andrzej Gutkowski: „Nie chcemy zwiększać odpłatności dla mieszkańców”

RZESZÓW. Ratusz wraca do starego systemu odbioru odpadów mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzyma nowy sztandar. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Mieszkańcy musza się liczyć z utrudnieniami w piątek i niedziele. 

Rzeszów

W sobotę Dni Otwarte Elektrociepłowni przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Wśród atrakcji m.in. strefa kosmorobot oraz mobilne laboratoria inżyniera.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wśród 15. najlepszych prezydentów miast w Polsce

RZESZÓW. Wyróżnienia zostały wręczone przedwczoraj, podczas uroczystej gali Kongresu Regionów we Wrocławiu.

Reklama