Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

Dodano:

fot. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
fot. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj w nocy w Bratkowicach. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem garażu, ujawniono ciało właściciela posesji.

Wczoraj po północy dyżurny rzeszowskiej komendy policji został powiadomiony o pożarze w Bratkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł w drewnianym garażu znajdującym się na prywatnej posesji.

Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego ds. pożarnictwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego pożaru. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

12 mln zł dla Politechniki Rzeszowskiej. Projekt zakłada m.in. rozwój technologii dla potrzeb lotnictwa

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany z programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Rzeszów

Miasto cofa pozwolenie zintegrowane Res-Drobu. Firma nie dostała jeszcze oficjalnego pisma

RZESZÓW. Podstawą cofnięcia pozwolenia zintegrowanego było pismo Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Reklama